ZGOK
ZGOK

Wyróżnienia

 

Dnia 2 września 2015 roku Olsztyńska Loża BCC i Związek Piłsudczyków RP zorganizował  III Galę Kosynierów Przedsiębiorczości w Olsztynie, na której wyróżniono przedsiębiorców z Warmii i Mazur reprezentujących polski kapitał.

Tegorocznymi laureatami zostali: Henryk Biały – prezes firmy Corab, Wiesław Gostkowski – właściciel firmy Irwega, Piotr Głodowski – prezes firmy Budokomp, Jarosław Peczka – właściciel firmy Bio-Gen, Jan Zdziarstek – właściciel Olsztyńskiego Centrum Kształcenia, Adam Sierzputowski – prezes ZGOK oraz Gustaw Marek Brzezin – marszałek województwa.

Zapraszam do obejrzenia III Gali Kosynierów w Olsztynie.
Dla niecierpliwych wyróżnienie dla Prezesa Zarządu Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi sp. z o.o. Pana Adama Sierzputowskiego rozpoczyna się od 19 minuty

 

Warto dodać, iż specjalną statuetkę Naczelnika Przedsiębiorczości Polskiej otrzymał prof. Witold Modzelewski – były wiceminister finansów i autor reformy podatkowej z początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, od którego otrzymaliśmy indywidualne gratulacje.

wyroznienie

„Odwaga i rozsądek i determinacja Szefów Gmin, Wójtów, Burmistrzów i Prezydenta Olsztyna pozwoliły na zrealizowanie tego pomysłu, który rodził się w bólach, ale efekt jest naprawdę imponujący. To jest kawałek Europy przeniesiony na Warmię i Mazury. Będziemy się tym szczycić przez wiele lat.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli po naszej stronie, a także podziękować krytykom, dzięki którym uniknęliśmy wielu pomyłek, które mogły się przydarzyć. Chce podziękować także kapitule, która obok przedsiębiorców prywatnych dostrzegła wartość tego osiągnięcia i tej firmy, którą ja reprezentuję”

Adam Sierzputowski

Prezes Zarządu